UA-148509334-1

Про нас

Шановні прихильники фітотерапії!

З давніх-давен люди вивчали силу природи та використовували рослини для оздоровлення та лікування. Протягом багатьох століть вивчалась цілюща сила рослин, яка показувала людям надзвичайні результати оздоровлення. Традиції траволікування, як родинний спадок, передавалися від старшого покоління до молодшого. Тривалий час лікарські рослини застосовувались тільки в нетрадиційній медицині, а згодом їх почали широко використовувати і в медичних лікувальних закладах. Так виникла галузь «Фітотерапія», яка на даний час набуває популярності як в Україні, так і за її межами.   Окрім застосування свіжозібраних та сухих рослин, люди почали виготовляти різноманітні фітопрепарати: настоянки, бальзами, екстракти, олії та інше. До виробництва фітопродукції долучилися спеціалізовані товариства та підприємства.
   Наше товариство об’єднало людей, які тривалий час цікавились народною медициною, та на власному досвіді переконалися в ефективності фітотерапії. Ідея створення підприємтва «Скарбниця здоров’я» з’явилася ще в 90-х роках. Шлях до втілення цієї мети був довгий. Головним приорітетом  було звернути увагу людей на широке застосування засобів рослинного походження, та втілити в життя виробництво великого асортименту ефективної екологічно чистої фітопродукції, яка принесе максимальну користь для здоров’я людини. Новим етапом розвитку товариства став результат багаторічних розробок та тестувань унікальної рецептури фітопродукції, створеної у співпраці зі злагодженим колективом науковців, професійних лікарів, провізорів, фармацевтів з багаторічним досвідом роботи у галузі фітотерапії.
 Більше 15-ти років підприємство займає помітне місце серед розповсюджувачів та виробників фітотерапевничних засобів. Сьогодні торгівельна мережа «Скарбниця здоров’я» пропонує споживачам широкий спектр фітопрепаратів для внутрішнього та зовнішнього застосування.
   Асортимент фітопродукції ТМ «Скарбинця здоров’я» постійно удосконалюється та зростає. У нас ви можете знайти фітокомпозиції, виготовлені за унікальною технологією для лікування та оздоровлення всіх органів та систем
   У нашій мережі у вас є можливість придбати не тільки фітозасоби для підтримки вашого здоров’я, а й отримати консультації досвічених фахівців-фітотерапевтів, провізорів, фармацевтів.
   «Скарбниця здоров’я» – це індивідуальний підхід до кожного споживача, гарантія якості фітопродукції, професіоналізм та порядність.
Бажаємо вам міцного здоров’я та довголіття.