UA-148509334-1

Доставка

Шановні споживачі!
Раді вас вітати у мережі «Скарбниця здоров’я»!
 
Замовлення продукції ви можете зробити з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 год. через Корзину або в телефонному режимі за вказаними телефонами в Контактах. Відправка здійснюється протягом 2 робочих днів. 

Доставка
Доставку товару ми здійснюємо через служби доставки компаній-перевізників по Україні:
·     «Нова пошта»
·      «Укрпошта»
·     «АвтолюксЕкспресПошта» 
Оплата відправлення замовлення від 1000 грн., здійснюється за рахунок ТОВ " Скарбниця здоров'я".
Перед відправкою замовлений Вами товар перевіряють наші менеджери (цілісність упаковки, термін придатності та інше). При пошкодженні або втраті вантажу, повну матеріальну відповідальність несе служба доставки.
Рекомендуємо при отриманні замовлення здійснити перевірку на предмет цілісності упаковки і відсутності зовнішніх пошкоджень товару здійснювати на місці – у відділенні служби доставки. При наявності пошкодження товару під час перевезення вимагайте від працівників служби доставки скласти акт із зазначенням характеру пошкодження товару і повідомте про це нам!
У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення – необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а так само скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце – обов’язково повідомте нам.
Повернення препаратів не можливо.
 
Умови оплати
·     післяплата при отриманні замовлення у представництвах служб доставки. За звороню доставку коштів платить отримувач; 
·     оплата на карту або на наш розрахунковий рахунок. Товар відправляється покупцеві після отримання оплати. 
В разі виникнення питань звертайтесь до менеджерів за телефонами:
 (095) 233-00-33
 (068) 762-77-11  
або пишіть на адресу: skarbzdorovya@gmail.com
Дякуємо, що ви з нами!