UA-148509334-1

Дропшипінг

Шановні підприємці-початківці в інтернет-торгівлі

Раді вас вітати на нашому сайті. Пропонуємо вам фітопродукцію власного виробництва та запрошуємо до співпраці.

Дропшипінг – це вид підприємницької діяльності через інтернет, який полягає в реалізації товарів посередником (дропшиппером, англ. dropshipper) При цьому посередник купує товар у виробника тільки після того, як сам отримав від клієнта оплату даного товару, прибуток посередника формується за рахунок різниці між оптовою ціною, яку він платить виробнику, і роздрібною ціною, по якій продає товар клієнту. Ключовою відмінністю цього виду діяльності є те, що куплений товар відправляється покупцеві безпосередньо від виробника, що й знайшло своє відображення в самому терміні: в дослівному перекладі з англійської «drop shipping» – пряма поставка.

Пропонуємо вам фітопродукцію власного виробництва та запрошуємо до співпраці 

Переваги прямих поставок

  1. Даний вид бізнесу практично не вимагає початкового капіталу, отже, посередник не несе жодних ризиків. Свої гроші він віддасть тільки після того, як отримає оплату від покупця.
  2. Посередникові не потрібна наявність складських приміщень для торгівлі. Все, що йому потрібно для ведення бізнесу – це комп՚ютер з виходом в Інтернет.
  3. Всі клопоти по відправці товару бере на себе постачальник.
  4. Посередник має можливість співпрацювати з декількома компаніями одночасно (якщо це прямо не заборонено контрактом), збільшуючи таким чином асортимент товарів і кількість клієнтів.
  5. Постачальник відправляє товари від імені посередника, завдяки чому той може створити впізнавану торгову марку і рекламувати її.

Кроки для початку діяльності

1. Ви розміщуєте на своєму сайті, сторінці в соц. мережі або деінде наші товари, використовуючи при цьому наші описи та фото.

2. Покупці роблять замовлення у вас, а відправляємо товар вашому клієнтові – ми, і ви отримуєте прибуток. Товар клієнту доставляється з Вашими контактними даними в чеку.

3. Надаєте нам бланк свого замовлення з контактними даними покупця.

Ми зацікавлені, щоб Ви продовжували працювати зі своїми клієнтами і Ваші клієнти, залишалися Вашими.

По суті, ви посередник, якому не потрібно закуповувати, зберігати і транспортувати товар.

Ваш прибуток – стабільний відсоток від суми продажу за період, який ми обговорюємо.

Види розрахунків:

  • Відправлення за попереднім розрахунком

Відправка товару покупцеві здійснюється тільки після перерахування коштів на наш розрахунковий рахунок або банківську карту від Вас (як партнера) або від покупця.

  • Відправка з післяплатою

При відправленні товару з післяплатою різниця між Вашою ціною реалізації і нашою оптовою ціною перераховується до вас на банківську карту, після отримання клієнтом товару. У разі, якщо клієнт не забрав посилку, ви компенсуєте витрати на доставку до клієнта і назад до нас.

Якщо Вас зацікавили умови співпраці – звертайтесь за телефонами:

050 88-166-88, 066 632-32-97 або надсилайте листи на електронну адресу skarbzdorovya@ukr.net

Щиро сподіваємось на співпрацю! Вдалих вам продажів!