UA-148509334-1

Фітобальзам «Оніхоміцин»

Модель: Оніхоміцин
58 грн.

  • Наявність: На складі

Фітобальзам «Оніхоміцин»
ДСТУ4093:2002
Для зовнішнього застосування
Найчастіше зараження мікозними інфекціями відбувається в місцях громадського користування – лазнях, басейнах, саунах. Часточки шкіри, заражені грибами, відлущуються від хворих на мікоз стоп і залишаються на підлозі. Особливо сприятливе для грибів вологе тепле середовище, в якому вони зберігаються протягом тривалого часу і розмножуються. Також можлива передача інфекції при носінні загального взуття, використанні спільного банного приладдя та недотриманні інших санітарно-гігієнічних норм.
Внутрішні причини розвитку оніхомікозу: травматичні пошкодження нігтів, цукровий діабет, захворювання крові, імунодефіцитні стани, тривалий курс лікування антибіотиками.
Типи оніхомікозів:
Нормотрофічний відрізняється лише зміною кольору нігтів, на крайніх ділянках яких розвиваються смуги та плями кольору, що варіюється від білого до оранжево-жовтого. З розвитком мікозу змінюється забарвлення всього нігтя, але при цьому зберігається блиск пластини та його нормальна товщина.
Гіпертрофічний – змінюється колір нігтю, він втрачає блиск, стає тьмяним, потовщується і деформується, частково руйнується, особливо з боків. Нерідко хворі відчувають біль при ходьбі.
Оніхолітичний – відрізняється потьмянінням і забарвленням нігтя в сіро-бурий колір, з поступовим стоншенням і відторгненням нігтьової пластини від ложа, при цьому піднігтьова ділянка має рихлі нашарування.
Лікування оніхомікозів є тривалим (від 3 місяців до року) в зв’язку з тим, що інфекція зберігається всередині нігтя і потрібно дочекатися повного його оновлення.
Ураження нігтьових пластин оніхомікозом вимагає використання системного лікування в комплексі з препаратами внутрішнього застосування. Під час лікування має велике значення правильний вибір взуття – відмова від незручного взуття дає змогу прискорити процес лікування і попередити розвиток дистального піднігтьового оніхомікозу.
Фітобальзам «Оніхоміцин» – засіб рослинного походження, має протигрибкову дію, спрямовану на лікування шкіри та нігтів.
Рекомендації щодо застосування: для зовнішнього застосування при оніхомікозах, дерматомікозах, кандидозах шкіри, подагричних потовщеннях, сухих мозолях.
Під час лікування рекомендується поєднувати з препаратами для внутрішнього застосування «Мікофіт» та «Імуніфіт» для прискорення одужання.
Склад: екстракти трави полину гіркого, кореневищ гірчаку зміїного, пуп’янків софори японської, бруньок сосни звичайної; оцтова кислота, йод кристалічний, мед.
Спосіб застосування:
·         оніхомікози – наносити на місце зрізу нігтя та на порожнину під ним два рази на день;
·         дерматомікози – розвести засіб з теплою водою 1:1, наносити на уражені ділянки шкіри двічі на день.
Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 25 мл.
Термін застосування:1-6 місяців в залежності від форми та стадії ураження. Подальше застосування узгоджувати з лікарем.
Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.
Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.
Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.
Без ГМО.
Не є лікарським засобом.
Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»
Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5
тел./факс 0522 33-22-00.
Адреса потужностей виробництва:
25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.
 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha