UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Езофагофіт»

Модель: Езофагофіт
57 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Езофагофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Езофагіт – запалення стравоходу внаслідок подразнення його слизової оболонки хімічними та інфекційними чинниками, гарячою їжею, алкоголем тощо. Захворювання супроводжується болем у стравоході, печією, відрижкою повітрям або їжею, відчуттям стискання, болем за грудиною, нудотою, порушенням ковтання та проходження їжі стравоходом.

Фітокомпозиція «Езофагофіт» усуває запалення та больовий синдром, зменшує печію, знижує кислотність шлункового соку, покращує мікроциркуляцію, метаболічні і репаративні процеси у слизовій оболонці стравоходу, знімає судоми, спазми та сприяє перистальтиці стравоходу.

Лікарські рослини, які входять до складу фітокомпозиції мають протизапальну, спазмолітичну, знеболюючу, антитоксичну, бактерицидну дію, що дозволяє застосовувати її при запаленні слизової оболонки стравоходу та шлунку, при ерозивних та застійних езофагітах, при виразковій хворобі, яка супроводжується спазмами стравоходу, при рефлюкс-гастритах та жовчокам’яній хворобі з явищами рефлюксу, дисфагії, діафрагмальній грижі, неврологічних проявах езофагоспазму. Доцільно застосовувати фітокомпозицію також з метою профілактики запальних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування органів шлунково-кишкового тракту, зокрема стравоходу.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти насіння моркви дикої – 6 мл, коренів кульбаби – 6 мл, квітів липи – 3 мл, трави лаванди – 3 мл, кореневищ з коренями родіоли рожевої – 3 мл, листя м’яти перцевої – 3 мл, квітів бузини чорної – 3 мл, листя подорожнику великого – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготована, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7, дітям – по 1-5 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha