UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Гепахолофіт-3»

Модель: Гепахолофіт-3
ТОП Продаж
60 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Гепахолофіт-3»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Причинами виникнення холециститу та холангіту (запалення загальної жовчної протоки — холедоха) є ураження різними інфекційними хворобами, аутолітичне враження слизової оболонки жовчного міхура при проникненні в нього соку підшлункової залози, глистяна інвазія. Останнім часом виникнення холециститу пов'язують також з вірусною природою (внаслідок вірусного гепатиту).

Сприяють виникненню холециститу застій жовчі в жовчному міхурі, наявність жовчних каменів, дискінезія жовчних шляхів, яка виникає під впливом стресових станів і негативних емоцій, розлади функцій ендокринної, центральної і вегетативної нервових систем. Велику роль у вирішенні цієї хвороби відіграють переїдання, особливо жирної їжі, надмірна маса тіла, гіподинамія, шкідливі звички: споживання алкоголю, куріння та надмірне захоплення прянощами; розлади моторної функції кишечника, зокрема так звані звичні запори.

Виділяють гострий і хронічний холецистит, які надто важко піддаються лікуванню. На хронічний холецистит хворіють роками, іноді десятиліттями. Холецистит часто ускладнюється запаленням жовчних шляхів (холангітом), іноді запаленням підшлункової залози (панкреатитом).

Лямбліозний холецистит – запальне захворювання, що викликається лямбліями – кишковими паразитами. Лямблії негативно впливають на нормальну мікрофлору кишківника, на стан нервової та серцево-судинної системи.

Фітокомпозиція «Гепахолофіт-3» виявляє антибактеріальну, протизапальну, жовчопродукуючу, жовчогінну, холінолітичну, протициротичну і знеболюючу дію. Сприяє відходженню слизу і м’яких конкрементів з жовчовивідної системи. Має репаративну дію на ушкоджену печінкову паренхіму. Дає позитивний ефект у боротьбі з лямбліями – протозойними паразитами.

Рослинні компоненти фітозасобу безпосередньо впливають на кришталик ока, викликаючи розсмоктування в ньому патологічних утворень. «Гепахолофіт-3» застосовується у комплексному лікуванні захворювань печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, дискінезіях жовчних протоків, жовчокам’яній хворобі, лямбліозному холециститі, цирозі печінки, катаракті очей; входить в схему лікування будь-яких гельмінтозів.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти квітів пижма – 7 мл, квітів цмину піскового – 5 мл, трави грициків звичайних – 5 мл, трави череди – 2,6 мл, трави чабрецю – 2,6 мл, квітів ромашки аптечної – 2,6 мл, квітів волошки синьої – 1,3 мл, кореневищ з коренями валеріани – 1,3 мл, листя м’яти перцевої – 1,3 мл, трави золототисячнику – 1,3 мл. Допоміжні речовини: вода підготована, спирт етиловий.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування печінки та жовчного міхура при лямбліозному холециститі, а також для підсилення регенераційних процесів в печінковій паренхімі, а також в комплексному лікуванні в залежності від захворювання:

·        лямбліозний холецистит, гельмінтоз: «Гепахолофіт-3»  + «Гельмінофіт»;

·        порушення жирового обміну: «Гепахолофіт-3» + «Ліпомофіт»;

·        порушення сольового обміну: «Гепахолофіт-3» + «Соліфіт»;

·        катаракта очей: «Гепахолофіт-3» + «Очіфіт» + «Зорофіт».

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель (дітям по 1-5 крапель в залежності від віку) з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha