Фітокомпозиція «Кардіафіт»

Модель: Кардіафіт
54 грн.

  • Наявність: На складі

Функціональні порушення серцевої діяльності займають чільне місце серед найпоширеніших захворювань людини. Хвороба проявляється задишкою, серцебиттям, тривалими серцевими болями, порушенням провідності та серцевого ритму. В тяжких випадках прогресує серцева недостатність, підвищується ризик тромбозів і тромбоемболій.

Фітокомпозиція «Кардіафіт» призначена для покращення діяльності серцево-судинної системи при міокардитах, міокардіодистофії і кардіоміопатії. Даний фітопрепарат володіє вираженими кардіотонічними, антиаритмічними, спазмолітичними властивостями, посилює обмінні процеси та скорочення серцевого м’язу, розширює коронарні судини, поліпшує кровообіг.

Рослинні компоненти «Кардіафіту» сприяють стимуляції роботи серця та нормалізують серцевий ритм. Засіб рекомендований до вживання у дієтичному харчуванні при неврозах серця, нейроциркуляторній дистонії, стенокардії та ішемічній хворобі, а також з метою профілактики інфаркту міокарда.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування серцево-судинної системи

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha