UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Мастопафіт»

Модель: Мастопафіт
59 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Мастопафіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Мастопатія є найпоширенішим захворюванням в категорії доброякісних хвороб молочних залоз: зустрічається у 20-60 % жінок різних вікових груп. Це дисгормональний гіперпластичний процес у молочній залозі, фіброзно-кістозна хвороба, що характеризується спектром проліферативних і регресивних змін тканин молочної залози з ненормальним співвідношенням епітеліального і сполучнотканинного компонентів. Виділяють декілька форм мастопатії: дифузну, вузлову, фіброзно-кістозну, аденоматозну, фіброзно-інводетивну та інше.

Захворювання може протікати безсимптомно або проявлятися больовими відчуттями, набуханням молочних залоз, почервонінням, запаленням, виділенням із сосків тощо.

Фітокомпозиція «Мастопафіт» самостійно або в комплексі з іншими фітокомпозиціями призначається при будь-яких формах мастопатії. Ефективне поєднання рослинних компонентів фітопрепарату надає бактерицидну, протизапальну, знеболюючу, протиалергійну, протипухлинну і розсмоктуючу дію на тканини молочних залоз. Це зумовлює застосування «Мастопафіту» при маститах та будь-яких ущільненнях молочних залоз внаслідок застуди, вірусних захворювань чи травм.

Доцільно також використовувати фітокомпозицію для відновлення пружності тканин молочних залоз.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою загального зміцнення організму та нормалізації обміну речовин у жінок, схильних до розростання сполучної тканини молочної залози та фіброзно-кістозних мастопатій.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти трави материнки (душиці) – 6 мл, кори калини – 6 мл, трави лаванди – 6 мл, трави меліси – 3 мл, трави кропиви собачої (пустирнику) – 3 мл, квітів ехінацеї – 3 мл, листя шавлії – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha