Фітокомпозиція «Інтелектофіт»

Модель: Інтелектофіт
54 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Інтелектофіт» застосовується для покращення розумової діяльності. Вона відновлює фізіологічні властивості кори головного мозку, врівноважує основні її процеси в інтелектуальній та емоційній сферах; покращує кровообіг і метаболізм клітин головного мозку та підвищує його психоемоційну активність. Має седативну, спазмолітичну, знеболюючу дію. При тривалому вживанні покращується пам’ять, розумова діяльність, зникають головні болі, нормалізується сон. Фітокомпозиція заспокоює нервову систему, не пригнічуючи її.

Завдяки комплексу лікарських рослин, що входять до її складу, фітокомпозиція «Інтелектофіт» показана при зниженні розумової діяльності, запамороченні, головних болях, спазмах судин головного мозку, неврастенії, істеричних нападах, безсонні, невралгії та на початкових стадіях шизофренії. Застосовується також при порушенні функцій щитовидної залози та серцево-судинної системи, при пониженому тиску та судинній дистонії. Добрі результати виявлені в комплексному лікуванні хвороби Паркінсона, виразці шлунку, тиреотоксикозу, енурезу, алкоголізму.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов для покращення та відновлення порушених властивостей кори головного мозку, рівноваги основних її процесів як в інтелектуальній, так і в емоційній сферах.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha