UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Очіфіт»

Модель: Очіфіт
54 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Очіфіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

У людей старшого віку основними хворобами, що приводять до порушення зору, є глаукома та катаракта. Головним проявом глаукоми є підвищення внутрішньоочного тиску, пониження гостроти і зменшення поля зору; головний біль, запаморочення, туман і блискавки в очах; очне яблуко при надавлюванні – тверде, зіниці розширені.

Катаракта – це захворювання, яке проявляється поступовим помутнінням кришталика ока, що призводить до зниження гостроти зору аж до повної її втрати.

Фітокомпозиція «Очіфіт» понижує внутрішньоочний і внутрішньочерепний тиск, поліпшує обмін речовин в очному яблуці, зупиняє накопичення метаболітів в організмі та кришталику ока.

Комплекс лікарських рослин, що входять до складу фітокомпозиції, виявляє протизапальну, очищувальну, розсмоктуючу, в деякій мірі протиалергічну та антидистрофічну дію, що дозволяє застосовувати її при запальних процесах в очах, порушенні зору, міопії, аномалії розвитку очного апарату. При довготривалому застосуванні відновлює зорові функції очей. Дає позитивний результат у комплексному лікуванні усіх форм глаукоми, катаракти, підвищеного внутрішньоочного та внутрішньочерепного тиску, черепно-мозкових травм і наслідків інсульту та інфаркту головного мозку.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем як елемент дієтотерапії при порушенні зору та глаукомі.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти трави кропиви собачої (пустирнику) – 4 мл, квітів волошки синьої – 4 мл, плодів шипшини – 4 мл, трави рути садової – 4 мл, плодів (насіння) кропу – 4 мл, насіння моркви дикої – 4 мл, коренів кульбаби – 4 мл, трави сону лугового – 2 мл. Допоміжні речовини: вода підготована, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7, дітям – по 1-5 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha