UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Подагрофіт»

Модель: Подагрофіт
55 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Подагрофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Подагра – метаболічне захворювання, яке характеризується відкладанням солей в різних тканинах організму. Розвиток хвороби спричиняється накопиченням сечової кислоти і зменшенням її виведення нирками, що призводить до підвищення концентрації сечової кислоти в крові (гіперурикемія). Клінічно подагра проявляється рецидивуючим гострим артритом і утворенням подагричних вузлів – тофусів. Ураження нирок також є одним з основних клінічних проявів подагри поряд з артритом. Гострі напади подагри характеризуються сильним болем, набряком суглобів, гіперемією, іноді підвищенням температури.

Для відновлення сольового обміну в організмі рекомендується фітокомпозиція «Подагрофіт». Вона є інгібітором сечової кислоти, сприяє подрібненню піску і конкрементів у нирках, виведенню уратів. Фітопрепарат знімає запальні процеси та біль у суглобах, відновлює функцію уражених органів.

Властивості рослинних компонентів «Подагрофіту» дозволяють застосовувати фітокомпозицію для профілактики подагри та інших захворювань, пов’язаних із надлишком сечової кислоти в організмі; при запальних процесах сечостатевої системи і для налагодження сольового обміну.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою забезпечення оптимальних дієтологічних умов для налагодження сольового обміну, виведення уратів з організму та відновлення функцій уражених суглобів.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти листя суниці лісової – 6 мл, трави гірчаку пташиного (споришу) – 4 мл, плодів шипшини – 4 мл, листя смородини – 4 мл, бруньок берези – 4 мл, листя мучниці (толокнянки) – 4 мл, плодів ялівцю – 4 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha