UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Потенціофіт»

Модель: Потенціофіт
55 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Потенціофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Еректильна дисфункція або імпотенція є наслідком впливу кількох причин: психологічних розладів (депресія, стрес, перевтома); ендокринних розладів (цукровий діабет, ожиріння, гіпогонадизм); розладів судинної системи (стрибки артеріального тиску, венозні застої); органічних (анатомічних) змін статевих органів (аномалії, хвороба Пейроні); неврологічних розладів (пошкодження хребта, розсіяний склероз, операції на органах тазу) тощо.

Фітокомпозиція «Потенціофіт» призначається для загального зміцнення чоловічого організму, налагодження обміну речовин та створення оптимальних умов збереження чоловічої потенції.

Вдале поєднання рослинних компонентів виявляє стимулюючу дію на центральну нервову систему, має позитивний невротичний вплив на відновлення функціонування коркових і спинальних центрів ерекції та еякуляції, посилює кровонаповнення статевих органів, що дає можливість використовувати фітокомпозицію в дієтичному харчуванні при імпотенції функціонального ряду, статевій неврастенії, швидкій неконтрольованій еякуляції та статевих порушеннях психогенного походження. Знімає відчуття страху перед статевим актом, повертає впевненість. Крім цього, сприяє посиленню функції статевих органів та продукуванню гормонів, тому може застосовуватись у комплексному лікуванні чоловічого безпліддя.

Фітокомпозиція посилює активацію статевих залоз, не виявляючи збуджуючої дії на організм.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою з метою забезпечення оптимального функціонування статевої системи у чоловіків та зміцнення потенції.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти насіння гарбузу – 5 мл, кореневищ з коренями родіоли рожевої – 5 мл, плодів ялівцю – 4 мл, насіння лимоннику – 4 мл, трави кропиви собачої (пустирнику) – 3 мл, квітів ехінацеї – 3 мл, трави рути садової – 3 мл, кореневищ аїру – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha