UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Вірусофіт»

Модель: Вірусофіт
59 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Вірусофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Герпес – група захворювань, що розвиваються внаслідок ураження організму вірусною інфекцією та характеризуються появою на шкірі сверблячих папул із серозним вмістом. Вірус герпесу І типу найчастіше супроводжує інфекційні та застудні захворювання і з’являється на губах, підборідді, щоках, на носі; вірус герпесу ІІ типу (генітальний герпес) локалізується на статевих органах жінок і чоловіків. Оперізуючий лишай виявляється гострим висипанням у напрямку окремих нервів та супроводжується нестерпним болем, різким погіршенням самопочуття і значним підвищенням температури.

Фітокомпозиція «Вірусофіт» – це специфічний противірусний засіб, що застосовується у комплексній терапії різних форм герпесу. Даний фітопрепарат впливає на інфіковані клітини, порушує процес їх розмноження і розвитку.

Властивості рослинних компонентів «Вірусофіту» зумовлюють використання фітокомпозиції при імунодепресивних станах, невритах різної локалізації та для профілактики сезонних вірусних захворювань.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування імунної системи організму, для попередження виникнення та розвитку вірусних захворювань.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти кори верби білої – 6 мл, трави череди – 6 мл, листя кропиви двудомної – 4 мл, квітів конюшини – 4 мл, коренів гадючнику – 4 мл, квітів нагідок – 3 мл, коренів переступню білого – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha