UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Ангінафіт»

Модель: Ангінафіт
54 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Ангінафіт»

                                                                     ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Тонзиліт – це гостре або хронічне захворювання, при якому виникає запалення однієї або декількох мигдалин (частіше піднебінних) через їх інфекційне ураження.

Гострий тонзиліт (ангіна) характеризується яскравими симптомами і гострим перебігом інфекційно-запального процесу в горлі. Найчастіше ангіна викликається стрептококами і стафілококами, в рідкісних випадках – іншими збудниками.

Хронічний тонзиліт являє собою тривалий запальний процес, що протікає в глоткових мигдалинах. Дане захворювання розвивається після перенесеної ангіни у випадку, коли не було адекватного лікування.

Фітокомпозиція «Ангінафіт» призначається при гострому та хронічному тонзиліті, оскільки має протизапальну, противірусну, бактерицидну, муколітичну дію, зменшує набряк слизової оболонки верхніх дихальних шляхів, знімає відчуття сухості та першіння в горлі, пом’якшує біль під час ковтання, полегшує дихання та усуває охриплість голосу.

Властивості рослинних компонентів фітопрепарату дозволяють застосовувати фітокомпозицію «Ангінафіт» при запаленні верхніх дихальних шляхів, при гострому тонзиліті (катаральній, фолікулярній, лакунарній ангінах) та хронічному, а також при фарингіті, ларингіті, трахеїті. Застосовується і при хронічному запаленні та збільшених розмірах мигдаликів у дітей, при аденоїдах. Фітокомпозиція стимулює імунну систему, підвищує активність лімфоцитів і макрофагів, відповідно може застосовуватись з метою профілактики гострих та хронічних інфекційних хвороб, захворювань голосових зв’язок при професійному перевантаженні, попереджує ускладнення бронхолегеневих захворювань.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем як елемент дієтотерапії при захворюванні верхніх дихальних шляхів, ангінах, тонзилітах.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти листя мати-й-мачухи – 3 мл, квітів нагідок – 3 мл, насіння лимоннику – 3 мл, листя шавлії – 3 мл, квітів ромашки аптечної – 3 мл, квітів бузини чорної – 3 мл, коренів переступню білого – 3 мл, трави сону лугового – 3 мл, листя кропиви двудомної – 3 мл, коренів солодки голої – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

 

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha