UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Струмінофіт»

Модель: Струмінофіт
57 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Струмінофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Гіпертиреоз – підвищена функція щитовидної залози, яка супроводжується надмірним виділенням гормонів. Існує декілька різновидів даного захворювання – дифузний токсичний зоб (базедова хвороба), багатовузловий токсичний зоб, аутоімунний тиреоідит і т.д. Підвищена секреція гормонів призводить до прискорення усіх процесів обміну речовин, що проявляється нестійким настроєм, підвищеною збудливістю, роздратуванням, плаксивістю, безсонням, зниженням працездатності, слабкістю, підвищеною пітливістю, тахікардією, порушенням серцевого ритму та інше.

Фітокомпозиція «Струмінофіт» специфічно впливає на збільшену щитоподібну залозу, нормалізує синтез Т3, Т4 та тиреотропного гормону в крові, відновлює гормональну функцію щитовидної залози. Рекомендовано вживати при гіперплазії залози, тиреотоксикозі, дифузному токсичному зобі, вузловій формі зобу, загрудинному зобі. Також застосовується з метою профілактики ендемічного зобу та рецидиву захворювання в післяопераційний період та після закінчення комплексної терапії.

Вдало підібраний комплекс лікарських рослин при тривалому застосуванні відновлює розміри клітин щитоподібної залози, що дозволяє нормалізувати її розміри. Внаслідок нормалізації гормональної функції щитоподібної залози усуваються порушення обміну в інших органах і тканинах, відновлюється нормальна діяльність нервової системи, серця; зникають підвищена нервозність, тахікардія, екзофтальм та інше. Виявлені позитивні результати в комплексній терапії дитячого енурезу.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування нервової та серцево-судинної систем, для нормалізації обміну речовин у осіб з гіперфункцією щитовидної залози.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти коренів кульбаби – 5 мл, трави кропиви собачої (пустирнику) – 5 мл, листя горіху грецького – 5 мл, бруньок сосни – 3 мл, кореневищ з коренями валеріани – 3 мл, коренів солодки голої – 3 мл, коренів живокосту – 3 мл, коренів перстачу білого (лапчатки) – 3 мл.

Допоміжні речовини: вода підготована, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha