Фітокомпозиція «Нормощитофіт»

Модель: Нормощитофіт
59 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Нормощитофіт» відновлює порушені функції щитоподібної залози та її гормональний стан, налагоджує синтез гормонів, нормалізує розміри. Таким чином налагоджується взаємодія усіх гормонопродукуючих залоз, що сприяє покращенню метаболізму, роботи серцево-судинної, нервової, статевої систем і шлунково-кишкового тракту.


Рослинні компоненти, які входять до складу фітопрепарату, зумовлюють його застосування у дієтичному харчуванні при гіперплазії, гіпоплазії та порушенні функцій щитоподібної залози, при дифузному, токсичному та аутоімунному зобі, при вузловій формі зобу, загрудинному зобі і для профілактики захворювань щитоподібної залози у дітей та підлітків.


Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою забезпечення оптимальних дієтологічних умов обміну речовин та нормалізації стану і функцій щитовидної залози.


Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти коренів перстачу білого (лапчатки) – 4 мл, кореневищ з коренями синюхи голубої – 4 мл, кореневищ півонії незвичайної – 4 мл, трави кропиви собачої (пустирнику) – 4 мл, кореневищ з коренями валеріани – 4 мл, трави підмареннику – 4 мл, квітів ромашки аптечної – 4 мл, листя м’яти перцевої – 2 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.


Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у л

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha