UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Імуніфіт»

Модель: Імуніфіт
ТОП Продаж
55 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Імуніфіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Імунна система за допомогою ß- і Т-лімфоцитів, макрофагів та імуноглобулінів захищає організм людини від проникнення хвороботворних бактерій, підвищує опірність організму до негативних впливів зовнішніх і внутрішніх факторів.

Фітокомпозиція «Імуніфіт» використовується для загального зміцнення організму, підвищення імунітету і відновлення захисних сил організму, в тому числі при фізичній і розумовій перевтомі,в період реабілітації після інфекційних захворювань.

Взаємодія рослинних компонентів фітозасобу дає змогу стимулювати роботу центральної нервової системи, підвищувати працездатність і резистентність організму до впливу фізичних і психологічних факторів. «Імуніфіт» підтримує гомеостаз, регулює і стимулює метаболічні процеси в органах і тканинах. Має протизапальні, протиалергічні, спазмолітичні, антибіотичні, бактерицидні, адаптогенні властивості, рекомендується до вживання як засіб профілактики застудних захворювань.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування імунної системи, для попередження застудних захворювань.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти квітів ехінацеї – 5,5 мл, коренів солодки голої – 5,5 мл, квітів конюшини – 5,5 мл, квітів нагідок – 2,7 мл, плодів анісу звичайного – 2,7 мл, квітів ромашки аптечної – 2,7 мл, кореневищ з коренями левзеї сафлоровидної – 2,7 мл, листя кропиви двудомної – 2,7 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha