UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Неврозофіт»

Модель: Неврозофіт
59 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Неврозофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Неврози – це загальна назва порушення психо-емоційного стану людини при надмірному збудженні, стресі, негативних емоціях та інших тривалих нервових перенапруженнях, які супроводжуються порушенням співвідношення збудження і гальмування в корі головного мозку. Основними формами неврозу є неврастенія, істеричний невроз, невротична депресія та інше.

Фітокомпозиція «Неврозофіт» відновлює функціонування нервової системи при неврозах та емоційному перенапруженні. Рослинні компоненти препарату чинять заспокійливий вплив на нервову систему людини, послаблюють невротичні синдроми, усувають збудливість, головний біль, зумовлений емоційним напруженням, поліпшують сон та розумову працездатність.

Фітокомпозиція має загальнозміцнюючі, седативні, гіпотензивні властивості, що дає змогу застосовувати її і в комплексному лікуванні гіпертонії, вегето-судинної дистонії, мігрені, хореї, коклюшу, гіпертиреозу, початкової стадії епілепсії, клімактеричного неврозу, безсоння, депресії.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем як елемент дієтотерапії при емоційно-стресовому напруженні, роздратуванні, безсонні, зниженні розумової працездатності, а також в комплексному лікуванні в залежності від захворювання:

·        емоційно-стресове перенапруження: «Неврозофіт» + «Стресофіт»;

·        депресивний стан: «Неврозофіт» + «Депресофіт» + «Інтелектофіт»;

·        клімактеричні розлади: «Неврозофіт» + «Клімаксофіт».

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти кореневищ з коренями валеріани – 6 мл, трави кропиви собачої (пустирнику) – 6 мл, листя м’яти перцевої – 3 мл, плодів глоду – 3 мл, кореневищ з коренями синюхи голубої – 3 мл, квітів бузини чорної – 3 мл, трави вербени – 3 мл, трави рутки лікарської (димянки) – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Спосіб споживання: : дорослим вживати по 5-7 крапель (дітям по 1-5 крапель в залежності від віку) з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha