UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Васкулітофіт»

Модель: Васкулітофіт
52 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Васкулітофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Васкуліт – це група захворювань, в основі яких лежить ураження стінок кровоносних судин. Запальний процес може розвиватися в судинах будь-якої локалізації, тому васкуліт є гетерогенним синдромом. Васкуліти поділяються на первинні і вторинні. Первинний васкуліт – запалення судин, яке є причиною ураження органу або тканини, що постачається кров’ю цих судин. Вторинний васкуліт є наслідком певного захворювання (саркоїдоз, цукровий діабет, системний червоний вовчак) і розглядається як симптом.

Фітокомпозиція «Васкулітофіт» поліпшує мікро-циркуляцію дрібних кровоносних судин, усуває запальні та дистрофічні процеси в нирках, нормалізує тонус і проникність стінок капілярів, підвищує фізичну активність і покращує загальний стан людини.

Ефективна взаємодія рослинних компонентів зумовлює застосування фітокомпозиції «Васкулітофіт» при первинних і вторинних васкулітах: васкулітах внаслідок застудних захворювань, ускладнень після грипу, скарлатини, ревматизму, отруєння; ревматичних артритах, склеродермії, облітеруючих тромбангітах, системному червоному вовчаку. Фітокомпозиція використовується при геморагічних васкулітах, кровоточивості ясен, капіляротоксикозах, також «Васкулітофіт» ефективний для полегшення  головного болю, що виникає внаслідок застудних захворювань.

 

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування дрібних кровоносних судин, нормалізації тонусу та проникності стінок капілярів.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти квітів ехінацеї – 9 мл, трава сухоцвіту багнового (сушениці топяної) – 6 мл, трави кропиви собачої (пустирнику) – 6 мл, кореневищ з коренями родіоли рожевої – 3 мл, квітів нагідок – 3 мл, плодів глоду – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

 

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha