UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Болефіт»

Модель: Болефіт
52 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Болефіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Більшість захворювань супроводжуються больовими відчуттями різної інтенсивності, що сигналізують про певні розлади в роботі організму. Довготривалі больові відчуття призводять до значного погіршення фізичного та психічного стану хворого.

Для зменшення інтенсивності болю застосовується фітокомпозиція «Болефіт», яка виявляє седативну, протизапальну, спазмолітичну, бактерицидну та знеболюючу дію.

Властивості рослинних компонентів зумовлюють призначення даного фітопрепарату для зняття зубного і головного болю, при невритах, невралгіях, радикулітах, фантомних болях і запальних процесах у суглобах. Також «Болефіт» чинить позитивний вплив при аднекситах та дисменореї; застосовується при ентероколітах, що супроводжуються розпираючими болями у животі, метеоризмом, порушенням дефекації.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою оптимізації хімічного складу раціону харчування людей при різних захворюваннях, що супроводжуються больовими відчуттями.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти кори верби білої – 6 мл, кореневищ аїру – 6 мл, трави золототисячнику – 3 мл, квітів липи – 3 мл, трави череди – 3 мл, квітів ромашки аптечної – 3 мл, коренів вовчугу польового – 3 мл, трави чабрецю – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha