UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Спонділофіт»

Модель: Спонділофіт
55 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Спонділофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Анкілозуючий спондилоартрит (хвороба Бехтерєва) – це хронічне запальне прогресуюче захворювання суглобів, яке починається з ураження хребта і поступово переходить на периферичні великі суглоби (крижові, колінні, плечові, ліктьові). Без лікування може призвести до втрати гнучкості і рухливості хребта та до деформації й скутості суглобів.

Фітокомпозиція «Спонділофіт» виявляє протизапальну, знеболюючу, бактерицидну, біостимулюючу дію, сприяє регенерації тканин, відновлює в них порушену мікроциркуляцію крові. Має хондропротекторні властивості, відновлює структуру міжхребцевих хрящів, пригнічує запальний процес у суглобах, таким чином покращуючи їх рухомість та запобігає деформації суглобових хрящів.

Властивості рослинних компонентів дозволяють застосовувати дану фітокомпозицію при запальних процесах і деформації хребта, протрузіях та грижах дисків, при анкілозуючому спондилоартриті та будь-яких запальних процесах у великих суглобах.

Також «Спонділофіт» вживається для профілактики виникнення захворювань опорно-рухового апарату.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою нормалізації обміну речовин у осіб з запальними процесами хребта та великих суглобів.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти кореневищ півонії незвичайної – 5 мл, квітів ромашки аптечної – 5 мл, стовпчиків з приймочками кукурудзи – 5 мл, листя смородини – 5 мл, квітів ехінацеї – 4 мл, коренів цикорію – 3 мл, квітів липи – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha