UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Артритофіт»

Модель: Артритофіт
54 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Артритофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Артрит – поширене запальне захворювання суглобів і міжcуглобових хрящів, яке виявляється рядом симптомів: підвищенням температури, почервонінням шкіри в області суглобів, болем при рухах і нічними болями. Зазвичай спричиняється запальними інфекційними хворобами, ревматичними та алергічними процесами в організмі, травмами, порушенням сольового обміну та інше. Може вражатися один суглоб або декілька одночасно (поліартрит).

Фітокомпозиція «Артритофіт» сприяє налагодженню обміну речовин в суглобових тканинах, відновленню кровообігу та мікроциркуляції в уражених суглобах, підвищенню інтенсивності лімфовідтоку та відновленню функції суглобів, уражених артритом, артрозом, ревматизмом.

Ефективно взаємодіючи між собою, рослинні компоненти чинять комплексну знеболювальну, протизапальну та антидеструктивну дію, що дозволяє застосовувати фітокомпозицію при запальних процесах і деформації хребта, грижах хребта, запальних процесах великих суглобів, посттравматичних станах.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою нормалізації обміну речовин та відновлення функцій опорно-рухового апарату при запаленні у суглобових тканинах, при артрозах, артритах.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти кори верби білої – 5 мл, листя берези – 5 мл, квітів ехінацеї – 4 мл, квітів бузини чорної – 4 мл, коренів переступню білого – 4 мл, плодів ялівцю – 4 мл, трави гірчаку пташиного (споришу) – 2 мл, коренів гадючнику – 2 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha