UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Склерозофіт»

Модель: Склерозофіт
ТОП Продаж
57 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Склерозофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/2644

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Атеросклероз – це хронічне захворювання, спричинене порушенням ліпідного обміну, при якому на внутрішніх стінках переважно великих артерій відкладаються холестерин та інші жири у формі нальотів і бляшок, а самі стінки ущільнюються і втрачають еластичність. Це призводить до звуження просвіту артерій, внаслідок чого може повністю припинитися кровопостачання органу або тканини, судини яких вражені атеросклерозом. Атеросклеротичні бляшки, відриваючись від стінок судин, можуть блукати з кровотоком і закупорювати судини і артерії, призводячи тим самим до раптового повного припинення кровопостачання окремого органу або тканини.

Фітокомпозиція «Склерозофіт» застосовується для загального зміцнення організму, налагодження обміну речовин та створення оптимальних умов функціонування серцево-судинної системи при атеросклерозі судин.

Ефективно взаємодіючи, рослинні компоненти даного фітопрепарату поліпшують мікроциркуляцію судин головного мозку, відновлюють еластичність стінок, сприяють розсмоктуванню холестеринових бляшок і посилюють виведення метаболітів з організму. При тривалому застосуванні «Склерозофіту» відновлюється пам’ять та розумова працездатність, налагоджується кровообіг: зникають головний біль, шум у вухах, запаморочення, забудькуватість тощо. Також фітокомпозиція має легку гіпотензивну, антиоксидантну дію, підвищує опірність організму до зовнішніх негативних факторів.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою забезпечення на оптимальному рівні функціонування видільної системи для налагодження холестеринового обміну та відновлення еластичності стінок судин.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти трави сухоцвіту багнового (сушениці топяної) – 6 мл, бруньок берези – 3 мл, кореневищ з коренями родіоли рожевої – 3 мл, трави череди – 3 мл, трави полину гіркого – 3 мл, кореневищ з коренями валеріани – 3 мл, коренів кульбаби – 3 мл, квітів ехінацеї – 3 мл, плодів (насіння) кропу – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha