UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Венафіт»

Модель: Венафіт
57 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Венафіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Для сучасної людини захворювання судин – одна з найбільш поширених проблем зі здоров’ям. На розвиток хвороби впливають фактори, які підвищують венозний тиск: недостатність клапанного апарату вен, тривале перебування на ногах, важка робота, вагітність, хронічні закрепи тощо. Клінічно проявляється підвищеною втомлюваністю, важкістю в ногах, місцевим відчуттям жару, набряком, тупим болем, судомами м’язів голені.

Фітокомпозиція «Венафіт» здійснює цілеспрямований протизапальний вплив на кровоносні судини та на стінки судин, покращуючи мікроциркуляцію та обмін речовин. Даний засіб призначається як джерело біологічно активних речовин рослинного походження з метою покращення функціонування судинної системи у хворих з варикозним розширенням вен, хронічними тромбофлебітами і порушенням кровообігу внаслідок захворювання судин.

«Венафіт» виявляє комплексну протизапальну та знеболювальну дію, поліпшує реологічні властивості крові, підсилює відтік лімфи, сприяє мікроциркуляції та обміну речовин у тканинах і органах, що дозволяє також застосовувати дану фітокомпозицію при трофічних виразках гомілки, геморої та дегенеративних змінах сітківки ока.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування кровоносної системи, нормалізації тонусу венозних судин та поліпшення реологічних властивостей крові.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти плодів каштану кінського – 6 мл, пуп’янків софори – 6 мл, квітів бузини чорної – 3 мл, квітів ромашки аптечної – 3 мл, листя кропиви двудомної – 3 мл, коренів кульбаби – 3 мл, трави полину гіркого – 3 мл, кори калини – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha