UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Гіпертофіт»

Модель: Гіпертофіт
53 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Гіпертофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

     Гіпертонічна хвороба проявляється стійким підвищенням артеріального тиску і порушенням роботи усієї серцево-судинної і кровоносної систем. Артеріальна гіпертензія може бути первинною (ессенціальною) або вторинною (симптоматичною). Факторами ризику виникнення ессенціальної гіпертензії може бути спадковість, перенапруження центральної нервової системи, низька фізична активність, надмірне споживання солі, алкоголю, ожиріння, паління. Симптоматичну гіпертензію спричиняють захворювання нирок, патологічний клімакс, тиреотоксикоз, захворювання кровоносних судин, терапія деякимилікарськими засобами тощо.

Фітокомпозиція «Гіпертофіт» запобігає підвищенню артеріального тиску, сприяє його стабілізації, виявляє протисклеротичну, спазмолітичну, гіпотензивну, слабку сечогінну дію.

Вплив даного фітопрепарату виявляється у нормалізації стану нервової системи та регулюючій дії на основні патогенетичні механізми розвитку гіпертонії. Цим зумовлюється призначення «Гіпертофіту» для покращення загального стану осіб з ессенціальною гіпертонією, симптоматичною гіпертензією та атеросклерозом.

Застосування «Гіпертофіту» можливе у поєднанні з хімічними препаратами гіпотензивної дії, що дає змогу поступово зменшити їх дозування та повністю перейти на рослинний засіб.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою покращення загального стану осіб зі схильністю до підвищення артеріального тиску.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти листя астрагалу – 6 мл, пагонів (листя) брусниці – 6 мл, трави материнки (душиці) – 3 мл, насіння фенхелю – 3 мл, трави сухоцвіту багнового (сушениці топяної) – 3 мл, трави кропиви собачої (пустирнику) – 3 мл, квітів глоду – 3 мл, трави хвощу польового – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha