UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Кардіафіт»

Модель: Кардіафіт
54 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Кардіафіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Функціональні порушення серцевої діяльності займають чільне місце серед найпоширеніших захворювань людини. Хвороба проявляється задишкою, серцебиттям, тривалими серцевими болями, порушенням провідності та серцевого ритму. В тяжких випадках прогресує серцева недостатність, підвищується ризик тромбозів і тромбоемболій.

Фітокомпозиція «Кардіафіт» призначена для покращення діяльності серцево-судинної системи при міокардитах, міокардіодистофії і кардіоміопатії. Даний фітопрепарат володіє вираженими кардіотонічними, антиаритмічними, спазмолітичними властивостями, посилює обмінні процеси та скорочення серцевого м’язу, розширює коронарні судини, поліпшує кровообіг.

Рослинні компоненти «Кардіафіту» сприяють стимуляції роботи серця та нормалізують серцевий ритм. Засіб рекомендований до вживання у дієтичному харчуванні при неврозах серця, нейроциркуляторній дистонії, стенокардії та ішемічній хворобі, а також з метою профілактики інфаркту міокарда.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування серцево-судинної системи у осіб, схильних до неврозів серця, тахікардії та нейроциркуляторної дистонії.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти кореневищ з коренями валеріани – 4 мл, плодів глоду – 4 мл, насіння фенхелю – 4 мл, насіння моркви дикої – 4 мл, коренів перстачу білого (лапчатки) – 4 мл, коренів цикорію – 4 мл, трави звіробою – 4 мл, трави гірчаку пташиного (споришу) – 2 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha