UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Стенокардіофіт»

Модель: Стенокардіофіт
54 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Стенокардіофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Стенокардія – одна з клінічних форм ішемічної хвороби, зумовлена  недостатнім постачанням кисню до серцевого м’язу через різні причини: спазм коронарних судин, порушення коронарного обігу в судинах, вражених атеросклерозом, гіпертонія тощо.

Стенокардія проявляється відчуттям дискомфорту, стискаючими болями у грудній клітці, що локалізуються найчастіше за грудиною і можуть віддавати в ліву руку, шию, нижню щелепу, верхню третину живота. Напад стенокардії може виникати в результаті фізичного чи розумового перевантаження, під впливом стресу або інших подразнюючих факторів.

Фітокомпозиція «Стенокардіофіт» використовується для лікування стенокардії (грудної жаби) на всіх чотирьох функціональних стадіях захворювання. Вона має кардіотонічні, спазмолітичні, седативні та анальгезуючі властивості. Покращує коронарний кровообіг за рахунок вазодилятації артерій і зниження кількості венозної крові, що повертається в серце, поліпшує кисневий обмін і мікроциркуляцію у серцевому м’язі та уражених судинах. Властивості  рослинних компонентів даного фітопрепарату дозволяють застосовувати «Стенокардіофіт» при комплексному лікуванні та профілактиці інфаркту міокарда, постінфарктного кардіосклерозу, аритмії та гіпертонічної хвороби.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування серцево-судинної системи у осіб з різними формами ішемічної хвороби.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти плодів глоду – 5 мл, трави меліси – 5 мл, листя м’яти перцевої – 4 мл, кореневищ з коренями валеріани – 4 мл, трави деревію – 3 мл, плодів (насіння) кропу – 3 мл, плодів кмину звичайного – 3 мл, трави барвінку – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha