UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Проктофіт»

Модель: Проктофіт
54 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Проктофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Проктит, парапроктит, неспецифічний виразковий коліт – група гострих та хронічних запальних захворювань прямої кишки, які проявляються болями в кишківнику та ділянці ануса, тенезмами, проносом, утворенням слизу та газів, часто ректальними кровотечами.

Фітокомпозиція «Проктофіт» посилює здатність слизової оболонки товстого кишківника запобігати механічним пошкодженням, захищає стінку кишки від склеротичної деформації, нормалізує в ній процеси мікроциркуляції і метаболізму. Знімає запалення і кровоточивість слизової оболонки уражених ділянок кишківника, допомагає епітелізації ерозій і виразок; знімає клінічні прояви: сольовий і диспептичний синдроми.

При тривалому застосуванні та суворому дотриманні дієти спостерігаються добрі результати у осіб з неспецифічними виразковими колітами, проктитами, алергозами. Доцільно також використовувати фітокомпозицію з метою профілактики запальних захворювань у осіб, які постійно зазнають мікротравм слизової оболонки прямої кишки при запорах, проносах, геморої, анальних тріщинах.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем як елемент дієтотерапії у осіб з запальними процесами у товстому кишківнику, неспецифічним виразковим колітом та проктитом.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти кореневищ гірчаку зміїного – 5 мл, бруньок тополі чорної – 4 мл, листя подорожнику великого – 3 мл, трави золототисячнику – 3 мл, кореневища аїру – 3 мл, бруньок сосни – 3 мл, трави лаванди – 3 мл, трави полину гіркого – 3 мл, кореневищ з коренями родовику звичайного – 3 мл.

Допоміжні речовини: вода підготована, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha