UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Гастротонофіт»

Модель: Гастротонофіт
59 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Гастротонофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Гастроптоз – це захворювання, яке виникає як наслідок гіпотонічного стану м’язів шлунку при послабленні м’язів передньої черевної стінки і поступовому розтягненні зв’язок. Наслідком опущення шлунку є вироблення недостатньої кількості шлункового соку, порушення процесів травлення і уповільнення евакуації їжі по шлунково-кишковому тракту. Симптомами гастроптозу є відчуття важкості та переповненості в області шлунку, здуття в епігастральній області, нудота, відрижка, відсутність апетиту.

Фітокомпозиція «Гастротонофіт» налагоджує роботу шлунково-кишкового тракту в осіб з гастроптозом, атонічним шлунком, загальними порушеннями травлення та гіпоацидними гастритами.

Даний фітозасіб чинить тонізуючий, зміцнюючий, протизапальний, регенеруючий та стимулюючий вплив на м’язи шлунку і кишківника, покращує травлення, усуває розвиток патологічних процесів та відновлює функціонування всіх органів черевної порожнини. Також «Гастротонофіт» застосовується у дієтичному харчуванні при дисбактеріозі, панкреатиті, холециститі та енурезі.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування шлунково-кишкового тракту при гіпотонічному стані м’язів шлунку, для підвищення його секреторної діяльності.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти листя подорожнику великого – 6 мл, квітів ромашки аптечної – 3 мл, квітів нагідок – 3 мл, трави полину гіркого – 3 мл, трави деревію – 3 мл, плодів кмину звичайного – 3 мл, квітів цмину піскового – 3 мл, коренів щавлю кінського – 3 мл, листя бобівнику – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha