UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Гельмінофіт»

Модель: Гельмінофіт
ТОП Продаж
55 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Гельмінофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Гельмінтоз – це зараження організму людини гельмінтами (паразитичними червами). Інфікування відбувається через неякісну воду, немиті овочі та фрукти, заражене м’ясо та рибу, предмети, забруднені глистами, їх яйцями та личинками. Паразити негативно впливають на стан хворого, порушуючи функціонування багатьох систем і органів.

Фітокомпозиція «Гельмінофіт» призначається для загального зміцнення організму та підсилення його захисних сил у боротьбі із паразитами у осіб з глистними інвазіями, лямбліозними холециститами та іншими захворюваннями, спричиненими гельмінтами.

Складові фітопрепарату чинять специфічну протигельмінтну дію на всі види паразитів (аскариди, гострики, лямблії і т. п.) та на їх личинки. Також «Гельмінофіт» рекомендується для широкого застосування з метою профілактики інфікування гельмінтами дорослих і дітей.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування органів шлунково-кишкового тракту, для профілактики виникнення гельмінтозів.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти кори верби білої – 3 мл, трави полину гіркого – 3 мл, квітів цмину піскового – 3 мл, квітів пижма – 3 мл, насіння гарбузу – 3 мл, коренів щавлю кінського – 3 мл, трави чабрецю – 3 мл, бруньок берези – 3 мл, трави золототисячнику – 3 мл, листя бобівнику – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

 

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha