UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Лаксофіт»

Модель: Лаксофіт
49 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Лаксофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Хронічні закрепи можуть розвиватися з багатьох причин. Найчастіше ними виступають дискінетичні розлади кишківника, малорухомий спосіб життя, нераціональне та нерегулярне харчування.

Фітокомпозиція «Лаксофіт» рекомендована у якості проносного засобу, вона має специфічну послаблюючу, подразнюючу, протизапальну дію, тонізує кишківник, посилюючи його перистальтику, сприяє зникненню та зменшенню проявів закрепу, виводить токсичні речовини, відновлює та нормалізує баланс мікрофлори кишківника.

Ефективна взаємодія рослинних компонентів дозволяє використовувати дану фітокомпозицію при закрепах функціонального та органічного походження, завалах і запальних процесах у кишківнику, при станах, що потребують полегшення акту дефекації: геморої, тріщини прямої кишки, після операції, а також при підготовці до оперативного втручання, при довготривалому постільному режимі і т. п.

Фітокомпозиція «Лаксофіт» не викликає звикання.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов покращення моторної функції кишечнику у осіб, схильних до закрепів.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти кори крушини – 6 мл, квітів ромашки аптечної – 4 мл, плодів коріандру – 4 мл, листя кропиви двудомної – 4 мл, коренів солодки голої – 4 мл, листя бобівнику – 4 мл, плодів кмину звичайного – 4 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha