UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Гепахолофіт-2»

Модель: Гепахолофіт-2
62 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Гепахолофіт-2»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження       

При багатьох захворюваннях порушується функція печінки, відбувається ураження ділянок печінкової тканини, порушуються процеси обміну речовин.

У таких випадках призначається фітокомпозиція «Гепахолофіт-2». Даний фітопрепарат має протизапальні, жовчогінні, холінолітичні, протипухлинні та протициротичні властивості. Нормалізує білковий, жировий, вуглеводний обмін, призупиняє розвиток сполучної тканини та стимулює відновлення паренхіми печінки.

 

Комплексна дія рослинних компонентів зумовлює позитивний вплив «Гепахолофіту-2» при хронічних гепатитах різного походження, гепатохолециститах, холангітах, циротичних переродженнях печінки та для лікування і профілактики жовчокам’яної хвороби. Також фітокомпозицію призначають у відновлювальний період після видалення пухлин до і після хіміо- та променевої терапії, з метою профілактики.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою забезпечення нормальних та відновлення порушених функцій печінки та жовчного міхура, для створення оптимальних дієтологічних умов регенерації гепатоцитів.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти квітів цмину піскового – 6 мл, трави грициків звичайних – 6 мл, квітів пижма – 6 мл, квітів нагідок – 3 мл, квітів ромашки аптечної – 3 мл, кореневищ з коренями валеріани – 1,5 мл, листя м’яти перцевої – 1,5 мл, кореневищ гірчаку зміїного – 1,5 мл, коренів лопуху – 1,5 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha