UA-148509334-1

Софора японська

Модель: Софора японська
32 грн.

  • Наявність: На складі

Софора японська, плоди
Софора японская
Sophora japonica
 
Головною діючою речовиною препаратів софори є рутин, який має здатність (особливо в поєднанні з аскорбіновою кислотою) ущільнювати стінки судин і зменшувати їхню ламкість. Зважаючи на це, його застосовують для профілактики й лікування гіпо- і авітамінозу Р, при захворюваннях, що супроводжуються підвищенням проникності судин (геморагічні діатези, крововиливи в сітківку очей, капіляротоксикози, променева хвороба, септичний ендокардит, ревматизм, гломерулонефрози, гіпертонічна хвороба, алергічні захворювання, тромбопенічна пурпура), для профілактики й лікування уражень капілярів при застосуванні антикоагулянтів, саліцилатів та миш՚яковистих препаратів.
Показання до застосування:
·        внутрішні кровотечі різного походження;
·        стенокардія, атеросклероз;
·        цукровий діабет;
·        гіпертонічна хвороба;
·        ревматизм;
·        геморагічний діатез;
·        тромбофлебіт, геморой;
·        захворювання шлунку і дванадцятипалої кишки;
·        виразковий коліт;
·        хвороби печінки;
·        при гельмінтозах.
Як зовнішній засіб застосовують при опіках і відмороженнях, туберкульозі шкіри, вовчаку, травматичних ураженнях, фурункулах, карбункулах, гаймориті, парапроктиті, маститі, трофічних виразках та псоріазі.
П'яти- або десятипроцентний водний розчин настойки з плодів використовують при випаданні волосся (втирають у волосисту частину голови), при ячмінцях на оці (роблять компреси), при болі зубів і запаленні ясен (полощуть рот), при нежитю (закапують у ніс), при грибкових захворюваннях шкіри й екземі (роблять ванночки).
 
Лікарські форми і застосування
Внутрішньо: настойку плодів готують на 70 %-му спирті у співвідношенні 1:5, приймають по 20-40 крапель 3 рази на день після їжі;
настойку плодів готують на 56%-му спирті у співвідношенні 1:2, приймають від 10 крапель до 1 чайної ложки 4-5 раз на день.
Одночасно з препаратами софори рекомендується призначати аскорбінову кислоту.
Зовнішньо: стерильні пов՚язки на рани, тампони, змазування, промивання і зрошування настойкою з плодів (готують, як у попередніх прописах).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha