UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Бластофіт»

Модель: Бластофіт
ТОП Продаж
55 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Бластофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Під впливом зовнішніх негативних факторів на фоні зниженої опірності, організм людини може вражатися пухлинами невстановленого походження.

Фітокомпозицію «Бластофіт» рекомендовано застосовувати як загальнозміцнюючий та імуномоделюючий засіб при пухлинах різної етіології та для профілактики новоутворень. Виявляє протизапальну, протисудомну, радіопротекторну, знеболюючу, протипухлинну дію, гальмує розвиток і поділ клітин неоплазми, сприяє розсмоктуванню доброякісних пухлин, кіст, післяопераційних інфільтратів. Підвищує опірність організму до зовнішніх негативних факторів шляхом нормалізації обміну речовин, зменшує токсичний вплив отруйних та радіоактивних речовин, позитивно діє на органи кровотворення.

Рослинні компоненти даної фітокомпозиції стимулюють захисні сили організму, що дозволяє використовувати її для запобігання атипових розростань клітин, профілактики онкозахворювань та реабілітації онкохворих.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою загального зміцнення організму та застереження розвитку пухлинних процесів різної етіології.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти кореневищ півонії незвичайної – 5 мл, трави хвилівнику (кирказону) – 5 мл, трави барвінку – 5 мл, квітів нагідок – 3 мл, плодів калини – 3 мл, плодів ялівцю – 3 мл, квітів бузини чорної – 1,5 мл, квітів пижма – 1,5 мл, коренів солодки голої – 1,5 мл, трави полину гіркого – 1,5 мл. Допоміжні речовини: вода підготована, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

 

 

 


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha