Фітокомпозиція «Болефіт»

Модель: Болефіт
52 грн.

  • Наявність: На складі

Більшість захворювань супроводжуються больовими відчуттями різної інтенсивності, що сигналізують про певні розлади в роботі організму. Довготривалі больові відчуття призводять до значного погіршення фізичного та психічного стану хворого.

Для зменшення інтенсивності болю застосовується фітокомпозиція «Болефіт», яка виявляє седативну, протизапальну, спазмолітичну, бактерицидну та знеболюючу дію.

 Властивості рослинних компонентів зумовлюють призначення даного фітопрепарату для зняття зубного і головного болю, при невритах, невралгіях, радикулітах, фантомних болях і запальних процесах у суглобах. Також «Болефіт» чинить позитивний вплив при аднекситах та дисменореї; застосовується при ентероколітах, що супроводжуються розпираючими болями у животі, метеоризмом, порушенням дефекації.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою оптимізації хімічного складу раціону харчування людей при різних захворюваннях, що супроводжуються больовими відчуттями.

Склад на 30 мл фітокомпозиції:

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha