UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Зорофіт»

Модель: Зорофіт
54 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Зорофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Зниження гостроти зору може виникнути внаслідок багатьох патологічних станів очей: короткозорості, далекозорості, косоокості, виразкових та рубцевих змін, помутніння рогівки, алергічних кон’юнктивітів, різних дистрофічних процесів очного яблука і сітківки.

У всіх цих випадках рекомендується приймати фітокомпозицію «Зорофіт», яка покращує умови функціонування органів зору. Рослинні компоненти фітопрепарату володіють специфічними протизапальними, очищувальними, розсмоктуючими та антидистрофічними властивостями, покращують мікроциркуляцію та обмінні процеси у тканинах органів зору, стимулюють процес репарації і регенерації в очному яблуці, що дозволяє також використовувати «Зорофіт» у дієтичному харчуванні осіб з деякими видами катаракти та з підвищеним внутрішньоочним тиском. Фітозасіб доцільно використовувати для профілактики захворювання очей при роботі, яка пов’язана з постійним напруженням зору.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою загального зміцнення організму, підтримки нормальних та відновлення порушених функцій органів зору.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти плодів горобини – 4 мл, квітів волошки синьої – 4 мл, квітів ромашки аптечної – 4 мл, плодів (насіння) кропу – 4 мл, листя кропиви двудомної – 4 мл, насіння моркви дикої – 4 мл, трави очанки – 4 мл, коренів кульбаби – 2 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha