Фітокомпозиція «Венафіт»

Модель: Венафіт
57 грн.

  • Наявність: На складі

Для сучасної людини захворювання судин – одна з найбільш поширених проблем зі здоров’ям. На розвиток хвороби впливають фактори, які підвищують венозний тиск: недостатність клапанного апарату вен, тривале перебування на ногах, важка робота, вагітність, хронічні закрепи тощо. Клінічно проявляється підвищеною втомлюваністю, важкістю в ногах, місцевим відчуттям жару, набряком, тупим болем, судомами м’язів голені.

Фітокомпозиція «Венафіт» здійснює цілеспрямований протизапальний вплив на кровоносні судини та на стінки судин, покращуючи мікроциркуляцію та обмін речовин. Даний засіб призначається як джерело біологічно активних речовин рослинного походження з метою покращення функціонування судинної системи у хворих з варикозним розширенням вен, хронічними тромбофлебітами і порушенням кровообігу внаслідок захворювання судин.

«Венафіт» виявляє комплексну протизапальну та знеболювальну дію, поліпшує реологічні властивості крові, підсилює відтік лімфи, сприяє мікроциркуляції та обміну речовин у тканинах і органах, що дозволяє також застосовувати дану фітокомпозицію при трофічних виразках гомілки, геморої та дегенеративних змінах сітківки ока.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha