UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Діарефіт»

Модель: Діарефіт
60 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Діарефіт»
ТУ У 10.8-37709389-001:2015
Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449
Для внутрішнього застосування як джерело біологічно
активних речовин рослинного походження
Діарея (пронос) – часті випорожнення кишківника. Зазвичай діарея супроводжує різні захворювання, такі як ентероколіт, дисбактеріоз, харчові отруєння, інтоксикації, аліментарна алергія, а також виникає при вживанні недоброякісної, грубої їжі, при порушенні секреторної функції шлунково-кишкового тракту, посиленій перистальтиці кишківника, захворюваннях печінки та підшлункової залози.
Разом з лікуванням діареї слід встановити причину захворювання яке спричинило часті випорожнення кишківника. За потреби застосовувати комплексне лікування.
Фітокомпозиція «Діарефіт» покращує трофіку слизової оболонки кишківника, зменшує її гіперсекрецію, підвищує тонус анального сфінктера; проявляє протимікробну, сильну в’яжучу, протизапальну та антитоксичну дії. Знімає спазм кишечника та нормалізує його випорожнення.
Лікарські рослини, що входять до складу фітокомпозиції зменшують прояви кишкової дисфункції, покращують апетит, мають спазмолітичні, дезінфікуючі, обволікаючі властивості, що дозволяє застосовувати її при запальних процесах шлунково-кишкового тракту, проносах різної етіології (харчові отруєння, алергічні прояви, ентероколіти, дисбактеріоз тощо), у комплексному лікуванні виразкового коліту та затяжних хронічних проносів.
Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти кори дубу – 6 мл, квітів ромашки аптечної – 3 мл, трави полину гіркого – 3 мл, коренів щавлю кінського – 3 мл, кореневищ аїру – 3 мл, листя м’яти перцевої – 3 мл, кореневищ з коренями дягелю – 3 мл, суплідь вільхи – 3 мл, кореневищ гірчаку зміїного – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготована, спирт етиловий.
Рекомендації щодо споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування кишечнику при схильності до проносів, а також в комплексному лікуванні в залежності від захворювання:
·        дисбактеріоз: «Діарефіт» + «Гепахолофіт» + «Панкреанофіт»;
·        ентероколіт: «Діарефіт» + «Колітфіт» + «Гасторотонофіт»;
·        виразковий коліт: «Діарефіт» + «Гастроулькофіт» + «Проктофіт»;
·         панкреатит: «Діарефіт» + «Гастротонофіт» + «Панкреанофіт».
Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель (дітям – 1-5 крапель в залежності від віку) з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі.
·        При сильній діареї: по 7-10 крапель з двома столовими ложками теплої води через кожні 1-2 години незалежно від прийому їжі.
Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.
Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.
Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.
Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.
Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.
Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.
Без ГМО.
Не є лікарським засобом.
Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»
Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5
тел./факс 0522 33-22-00.
Адреса потужностей виробництва:
25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.
 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha