Фітокомпозиція «Гастроулькофіт»

Модель: Гастроулькофіт
59 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Гастроулькофіт» поліпшує мікроциркуляцію, метаболічні та репаративні процеси, захищає слизову оболонку шлунку від агресивної дії кислоти та пепсину, знижує секреторну активність обкладних клітин, які виробляють соляну кислоту, стимулює регенерацію слизової оболонки шлунку, призупиняє утворення виразок та сприяє їх рубцюванню, запобігає рецидивам.

Фітокомпозиція рекомендована у комплексному лікуванні та профілактиці гіперацидних гастритів та гастродуоденітів, виразкової хвороби шлунку та дванадцятипалої кишки, виразкових уражень всього шлунково-кишкового тракту.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою забезпечення оптимальних та відновлення порушених функцій шлунку, для зниження його секреторної активності при гіперацидних гастритах, гастродуоденітах, виразковій хворобі шлунку та дванадцятипалої кишки.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти плодів коріандру – 3 мл, трави золототисячнику – 3 мл, листя кропиви двудомної – 3 мл, коренів солодки голої – 3 мл, трави деревію – 3 мл, кореневищ аїру – 3 мл, квітів нагідок – 3 мл, трави меліси – 3 мл, насіння льону посівного – 3 мл, бруньок тополі чорної – 1,5 мл, кореневищ з коренями валеріани – 1,5 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha