UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Гастритофіт»

Модель: Гастритофіт
57 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Гастритофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Гастрити – це група запальних захворювань слизової оболонки шлунку з порушенням кислото- і ферментоутворюючої функції. Хвороба проявляється порушенням процесу травлення, що супроводжується інтенсивними болями в животі та під грудьми, відрижкою, нудотою, головними болями. Причиною гострого гастриту може бути неправильне харчування, вплив алкоголю, харчові отруєння тощо. Хронічний гастрит в більшості випадків спричиняється особливими бактеріями (Helicobacter pylori). Патогенез хронічного атрофічного (атопічного) гастриту пов’язують з аутоімунними процесами.

Фітокомпозиція «Гастритофіт» призначається для поліпшення мікроциркуляції та метаболічних процесів слизової оболонки шлунку і дванадцятипалої кишки при хронічних гастритах, гастродуоденітах, ентероколітах та для профілактики рецидивів виразки шлунку і дванадцятипалої кишки.

Надає комплексну протизапальну, бактерицидну, спазмолітичну та загальнозміцнюючу дію. Також дана фітокомпозиція стимулює репаративні процеси у слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту та регулює травлення.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування шлунково-кишкового тракту, поліпшення мікроциркуляції та метаболічних процесів у слизовій оболонці шлунку і дванадцятипалої кишки у осіб з гострими і хронічними гастритами та гастродуоденітами.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти квітів ромашки аптечної – 6 мл, квітів нагідок – 4 мл, листя м’яти перцевої – 4 мл, коренів алтеї лікарської – 4 мл, плодів кмину звичайного – 3 мл, трави полину гіркого – 3 мл, трави звіробою – 3 мл, листя подорожнику великого – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha