UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Діабетфіт»

Модель: Діабетфіт
53 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Діабетфіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Фітокомпозиція «Діабетфіт» призначена для хворих з цукровим діабетом будь-якого типу, особливо неінсулінозалежної форми. Фітозасіб сприяє налагодженню обміну речовин в організмі, нормалізує загальний гормональний стан, сприяє зниженню ваги у осіб з порушенням функції підшлункової залози, зокрема з цукровим діабетом. Фітокомпозиція підсилює дію інших гіпоглікемічних засобів та може застосовуватись з метою профілактики цукрового діабету.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування шлунково-кишкового тракту, зокрема підшлункової залози, нормалізації обміну речовин у осіб зі схильністю до підвищення рівня цукру в крові.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти плодів чорниці – 3 мл, трава галеги лікарської (козлятнику) – 3 мл, пагонів (листя) брусниці – 3 мл, коренів цикорію – 3 мл, коренів лопуху – 3 мл, кореневищ аїру – 3 мл, коренів кульбаби – 3 мл, листя астрагалу – 3 мл, квітів ромашки аптечної – 3 мл, трави грициків звичайних – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha