UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Гепахолофіт»

Модель: Гепахолофіт
ТОП Продаж
60 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Гепахолофіт» 

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Захворювання печінки та жовчовидільної системи можуть виникати внаслідок різних причин: наявності вірусів у самій печінці (віруси гепатиту, цитомегаловірус, герпес, папіломавірус та ін.); токсичне обтяження печінки (токсичний гепатит); застійні явища в жовчному міхурі та жовчних протоках (дискінезія, перегини, перетяжки жовчного міхура) в результаті хронічного запалення; наявності інфекції в жовчовидільній системі (стафілококи, стрептококи, хламідії, лямблії, токсоплазма, глистна інвазія та ін.); порушення режиму харчування.

Фітокомпозиція «Гепахолофіт» призначається для покращення функціонування органів шлунково-кишкового тракту при захворюваннях печінки та жовчовивідних шляхів, зокрема у осіб з хронічними гепатитами, холециститами, холангітами, дискінезією жовчовивідних шляхів по гіперкінетичному типу.

Даний фітозасіб має специфічну протизапальну, знеболюючу, жовчопродукуючу, жовчогінну та гепатопротекторну дію, що сприяє нормалізації перистальтики шлунково-кишкового тракту, підсилює регенераційні процеси в печінковій паренхімі, покращує антитоксичну функцію печінки, підсилює жовчовиділення та зменшує концентрацію холестерину в організмі.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування печінки, жовчного міхура, для нормалізації перистальтики шлунково-кишкового тракту, а також в комплексному лікуванні в залежності від захворювання:

·        холецистопанкреатит: «Гепахолофіт» + «Гастротонофіт» + «Панкреанофіт»;

·        алергічні прояви: «Гепахолофіт» + «Алергіфіт»;

·        гельмінтні інвазії: «Гепахолофіт» + «Гельмінофіт»;

·        вірусні захворювання: «Гепахолофіт» + «Вірусофіт»;

·        жировий гепатоз: «Гепахолофіт» + «Ліпомофіт».

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти квітів цмину піскового – 5 мл, трави грициків звичайних – 5 мл, квітів пижма – 5 мл, квітів ромашки аптечної – 2,5 мл, кореневищ з коренями валеріани – 2,5 мл, листя м’яти перцевої – 2,5 мл, стовпчиків з приймочками кукурудзи – 2,5 мл, трави деревію – 2,5 мл, плодів (насіння) кропу  – 2,5 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель (дітям по 1-5 крапель в залежності від віку) з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha