UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Туморофіт»

Модель: Туморофіт
60 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Туморофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Різноманітні пухлини виникають в організмі внаслідок порушення функціонування імунної системи, яка втрачає здатність боротися з нетиповими клітинами, що утворюються під дією різних мутагенних факторів: радіонуклідів, вільних радикалів, хімічних речовин тощо, а також внаслідок травм і запальних процесів. В результаті клітини неоплазми швидко розмножуються і розростаються.

Фітокомпозиція «Туморофіт» підвищує опірність організму до зовнішніх негативних факторів, нормалізує обмін речовин та функцію клітин організму, позитивно впливає на органи кровотворення.

Рослинні компоненти даного фітопрепарату надають протипухлинну, протигрибкову, бактерицидну, протизапальну дію, призупиняють ріст новоутворень і розповсюдження метастазів, покращують ефективність хіміо- та променевої терапії, підвищують стійкість організму до впливу зовнішніх факторів, які провокують розвиток онкологічних захворювань.

«Туморофіт» рекомендується для дієтичного харчування осіб, які мають пухлини різної локалізації, а також папіломи, поліпи, аденоми, фіброми. Фітокомпозиція корисна для вживання після оперативного видалення новоутворень та з метою профілактики.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем як елемент дієтотерапії для осіб з ущільненнями та доброякісними новоутвореннями в різних тканинах організму, а також в комплексному лікуванні в залежності від захворювання:

·        кістозні новоутворення, аднексити: «Туморофіт» + «Аднексофіт» + «Кістофіт»;

·        фіброзні патології, мастопатії: «Туморофіт» + «Мастопафіт» + «Фібромофіт»;

·        вузлова форма зобу: «Туморофіт» + «Струмінофіт»;

·        міоми, фіброми: «Туморофіт» + «Фібромофіт» + «Фемінофіт»;

·        аденома передміхурової залози: «Туморофіт» + «Простатафіт»;

·        полікістоз нирок «Туморофіт» + «Кістофіт» + «Ниркофіт».

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти квітів ромашки аптечної – 4 мл, листя подорожнику великого – 4 мл, трави барвінку – 4 мл, кореневищ гірчаку зміїного – 4 мл, кореневища півонії незвичайної – 4 мл, коренів гадючнику – 4 мл, листя кропиви двудомної – 4 мл, бруньок тополі чорної – 2 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель (дітям по 1-5 крапель в залежності від віку) з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha