UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Кістофіт»

Модель: Кістофіт
ТОП Продаж
59 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Кістофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Однією з аномалій структури внутрішніх органів є виникнення доброякісних новоутворень – кіст. Розвиток одиничних або множинних кіст відбувається в паренхімі печінки, нирок, яєчників, простати і т. д.

Фітокомпозиція «Кістофіт» надає протизапальну, розсмоктуючу, протипухлинну дію. Тривале застосування даного фітопрепарату призводить до поступового зменшення кіст та їх цілковитого розсмоктування.

Ефективне поєднання рослинних компонентів дозволяє застосовувати «Кістофіт» самостійно або в комплексі з іншими фітокомпозиціями при кістах головного мозку, паренхіми печінки, яєчників, простати, щитоподібної залози, а також при полікістозі нирок, аномалії нирок, гематурії.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування видільної системи у осіб, схильних до утворення кіст, а також в комплексному лікуванні в залежності від захворювання:

·        кісти, полікістоз нирок: «Кістофіт» + «Ниркофіт» + «Туморофіт»;

·        аднексити: «Кістофіт» + «Аднексофіт» + «Гемосанофіт»;

·        кісти щитоподібної залози: «Кістофіт» + «Струмінофіт» + «Туморофіт»;

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти квітів липи – 6 мл, бруньок берези – 6 мл, кореневищ півонії незвичайної – 6 мл, трави сону лугового – 3 мл, плодів ялівцю – 3 мл, квітів волошки синьої – 3 мл, трави підмареннику – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель (дітям по 1-5 крапель в залежності від віку) з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha