UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Нормощитофіт»

Модель: Нормощитофіт
59 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Нормощитофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Щитоподібна залоза відіграє в організмі надзвичайно важливу роль. Йодовмісні гормони (тироксин і трийодтиронін), надходячи в кров, регулюють обмін речовин, ріст і розвиток тканин, а також перебувають у взаємозв’язку з функціями інших залоз внутрішньої секреції (особливо гіпофіза і статевих залоз), нервовою системою тощо. Гіпофункція щитоподібної залози спричинює уповільнення обміну речовин в організмі людини, що проявляється повільністю, сонливістю, адинамією, набряками підшкірної клітковини, пригніченням нервової системи та схильністю до ожиріння.

Фітокомпозиція «Нормощитофіт» відновлює порушені функції щитоподібної залози та її гормональний стан, налагоджує синтез гормонів, нормалізує розміри. Таким чином налагоджується взаємодія усіх гормонопродукуючих залоз, що сприяє покращенню метаболізму, роботи серцево-судинної, нервової, статевої систем і шлунково-кишкового тракту.

Рослинні компоненти, які входять до складу фітопрепарату, зумовлюють його застосування у дієтичному харчуванні при гіперплазії, гіпоплазії та порушенні функцій щитоподібної залози, при дифузному, токсичному та аутоімунному зобі, при вузловій формі зобу, загрудинному зобі і для профілактики захворювань щитоподібної залози у дітей та підлітків.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою забезпечення оптимальних дієтологічних умов обміну речовин та нормалізації стану і функцій щитовидної залози.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти коренів перстачу білого (лапчатки) – 4 мл, кореневищ з коренями синюхи голубої – 4 мл, кореневищ півонії незвичайної – 4 мл, трави кропиви собачої (пустирнику) – 4 мл, кореневищ з коренями валеріани – 4 мл, трави підмареннику – 4 мл, квітів ромашки аптечної – 4 мл, листя м’яти перцевої – 2 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:                                   

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha