UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Дермофіт»

Модель: Дермофіт
54 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Дермофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Рожа – інфекційне захворювання, яке характеризується гострим прогресуючим запаленням шкіри. Найчастіше спричиняється стрептококовою інфекцією, яка, проникаючи через ушкоджену шкіру, викликає стрептодермію (місцеве вогнище запалення) – різко обмежену болючу ділянку яскраво-червоного кольору, щільну на дотик, з набряком шкіри та появою пухирів і крововиливів. Потрапляючи в кров, стрептококи викликають захворювання всього організму з підвищенням температури тіла, лихоманкою, болями в суглобах і м’язах, загальною слабкістю.

Фітокомпозиція «Дермофіт» має чітку антистрептококову активність, виявляє бактерицидну та бактеріостатичну властивості, проявляє знеболюючу, антитоксичну дію, знижує температуру, усуває біль у кістках, нормалізує функції усього організму.

Рекомендується до застосування при стрептодерміях, рожистому запаленні, вірусних ураженнях організму; подразненні, запальних процесах та висипах на шкірі.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою загального зміцнення організму осіб при запальних захворюваннях, викликаних стрептококовою інфекцією та вірусними ураженнями організму.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти кори верби білої – 6 мл, квітів бузини чорної – 3 мл, квітів ехінацеї – 3 мл, коренів солодки голої – 3 мл, листя подорожнику великого – 3 мл, листя мати-й-мачухи – 3 мл, кори калини – 3 мл, трави фіалки триколірної – 3 мл, коренів переступню білого – 3 мл.

Допоміжні речовини: вода підготована, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha