UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Псорефіт»

Модель: Псорефіт
55 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Псорефіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Псоріаз або лускатий лишай – одне з найбільш поширених шкірних захворювань. На розвиток хвороби впливають спадкові фактори, екологія, а також імунні та ендокринні розлади, захворювання печінки, підшлункової і щитоподібної залоз. Характерними для псоріазу є утворення яскраво-рожевих бляшок різної конфігурації, вкритих сріблясто-білими лусочками.

Вітіліго – захворювання шкіри при якому на неушкодженій шкірі з’являються плями білого кольору, позбавлені пігментації. Хворобу пов’язують з порушенням діяльності центральної нервової та ендокринної систем, проте іноді вітіліго розвивається як ускладнення інфекційних захворювань.

Фітокомпозиція «Псорефіт» виявляє цитостатичну та протизапальну дію, гальмує мітозні процеси та проліферацію епідермальних утворень слизових оболонок і шкіри, призупиняє розвиток, а за тривалого застосування забезпечує повне зникнення білих лусок та червоних бляшок при захворюванні на псоріаз; відновлює дисхромію шкіри при вітіліго.

Рослинні компоненти даного фітопрепарату налагоджують обмін речовин в організмі, стимулюють процеси регенерації і оновлення клітин. Також «Псорефіт» рекомендований до вживання у якості профілактики захворювань шкіри.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою забезпечення нормалізації обміну речовин та покращення загального стану осіб з псоріазом, екземою та іншими захворюваннями шкіри.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти трави череди – 5 мл, квітів ромашки аптечної – 5 мл, трави чабрецю – 4 мл, трави звіробою – 4 мл, трави фіалки триколірної – 4 мл, квітів нагідок – 4 мл, коренів гадючнику  – 4 мл. Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha