UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Поліпофіт»

Модель: Поліпофіт
54 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Поліпофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Поліпи – це узагальнена назва аномальних доброякісних новоутворень епітеліальної тканини круглої, краплевидної або неправильної форми, які мають різну локалізацію (поліпи матки, сечового міхура, кишківника, горла, носової порожнини тощо). Одним з видів поліпів є аденоїди – доброякісні пухлини різного ступеня зрілості, що утруднюють носове дихання та спричиняються хронічним запаленням слизової оболонки носа та його придаткових пазух.

Фітокомпозиція «Поліпофіт» має цитостатичну, протизапальну і кровоспинну дію, сприяє відторгненню поліпозно-аденоїдоподібних та доброякісних утворень, гальмує мітозні процеси і проліферацію епідермальних утворень слизових оболонок та шкіри, уповільнює запальні процеси та зупиняє ріст інших розростань.

Ефективні рослинні компоненти фітопрепарату зумовлюють застосування «Поліпофіту» при поліпозній хворобі (поліпи, бородавки, аденоїди), при доброякісних пухлинах слизових і шкіри, а також для профілактики злоякісного переродження клітин і для запобігання рецидивів після хірургічного втручання.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана для внутрішнього застосування як джерело біологічно активних речовин рослинного походження в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою нормалізації обміну речовин, покращення загального стану осіб з поліпозно-аденоїдоподібними утвореннями.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти трави череди – 3 мл, кореневищ гірчаку зміїного – 3 мл, квітів ромашки аптечної – 3 мл, трави чабрецю – 3 мл, трави звіробою – 3 мл, трави фіалки триколірної – 3 мл, квітів нагідок – 3 мл, коренів гадючнику – 3 мл, трава хвилівнику (кирказону) – 3 мл, трави деревію – 3 мл.  Допоміжні речовини: вода підготовлена, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha