UA-148509334-1

«Фітозбір № 1» ВОЛИНСЬКИЙ Протипухлинний

Модель: «Фітозбір № 1» ВОЛИНСЬКИЙ Протипухлинний
77 грн.

  • Наявність: На складі

«Фітозбір № 1» ВОЛИНСЬКИЙ Протипухлинний
 
Комплексна дія лікарських рослин, що входять до складу Фітозбору № 1 направлена, в першу чергу, на боротьбу з атиповими клітинами, а також для запобігання новоутворень. Вони забезпечують широкий спектр біологічної дії: протипухлинний, антиоксидантний, імуномодулюючий, болезаспокійливий, спазмолітичний, кровоочисний, протизапальний, загальнозміцнюючий.
Регулярне застосування Фітозбору № 1 сприяє налагодженню обміну речовин в організмі, підвищує його опірність до зовнішніх негативних факторів, покращує виведення токсичних речовин та зменшує прояви інтоксикації.
Лікарські рослини, які входять до складу фіточаю, підвищують імунний статус організму при тяжких захворюваннях за рахунок синтезу фізіологічно активних речовин, які нормалізують функцію клітин та позитивно впливають на органи кровотворення. В поєднанні з іншими лікарськими засобами підсилює їх онкостатичну та канцеростатичну дію.
Рекомендовано застосовувати Фітозбір № 1 як загальнозміцнюючий та підсилюючий захисні сили засіб при різних клініко-морфологічних формах новоутворень, для лікування доброякісних пухлин (аденоми, фіброми, кісти, вузлуваті утворення та інше).
В поєднанні з променевою та хіміотерапією може застосовуватись при злоякісних новоутвореннях для підсилення їх цитостатичної дії та протирецидивного ефекту.
Додатково може застосовуватись при захворюваннях органів дихання, шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, печінки, жіночої та чоловічої статевих систем та як відновлюючий засіб у післяопераційний період. 
Рекомендації до застосування:
· онкологічні захворювання (новоутворення будь-якої локалізації);
· судинні захворювання – атеросклероз, патології крові і лімфи, варикоз;
· захворювання шлунково-кишкового тракту – гастрит, виразка, харчові отруєння;
· цукровий діабет, холецистит (в тому числі лямбліозний);
· подагра, ревматизм;
· захворювання органів дихання;
· хвороби сечостатевої системи, печінки;
· мастопатія, гінекологічні захворювання;
· післяопераційний період;
· після променевої терапії.
 
Трави зібрано в екологічно чистих регіонах України.
Склад:
трава та листя – астрагалу шерстистоквіткового, барвінку малого, хвощу польового, підмареннику справжнього, звіробою звичайного, парила звичайного, подорожнику великого, полину гіркого, деревію звичайного, кропиви двудомної, мати-й-мачухи;
кореневища з коренями – родовику лікарського, гадючнику звичайного, гірчаку зміїного, живокосту лікарського, лопуху справжнього, щавлю кінського, пирію повзучого, півонії незвичайної;
цвіт – бузини чорної, нагідок лікарських, цмину піскового, вересу звичайного, глоду криваво-червоного, материнки звичайної, ромашки лікарської, деревію звичайного;
бруньки тополі чорної; пагони омели білої.
 
Спосіб приготування та використання:
·         для оздоровлення та профілактики: 1-2 чайні ложки збору залити 200 мл окропу та настоювати протягом 15-20 хв. Вживати дорослим по 1/3 склянки настою 3-4 рази на добу до вживання їжі.
·         при ускладненнях та новоутвореннях: 2 столові ложки збору залити 1л окропу, настояти 6-8 годин. Приймати по 150-200 мл 5-6 разів на день незалежно від прийому їжі.
·         для клізм та спринцювань використовувати настоянку приготовану за попереднім рецептом.
Термін споживання: до 1 місяця. В подальшому курс лікування за необхідності можна повторити.
Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації у жінок, діти віком до шести років. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла, місці за температури не вище 25 °С.
Без ГМО.
Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
Форма випуску: 200 г
Кінцевий строк споживання вказаний на етикетці та упаковці.
Не є лікарським засобом.
 
Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»
Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5
тел./факс 0522 33-22-00.
Адреса потужностей виробництва:
25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.
 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha