UA-148509334-1

Фітокомпозиція «Аменофіт»

Модель: Аменофіт
55 грн.

  • Наявність: На складі

Фітокомпозиція «Аменофіт»

ТУ У 10.8-37709389-001:2015

Висновок ДСЕЕ від 18.06.2015р. № 05.03.02-06/26449

Для внутрішнього застосування як джерело біологічно

активних речовин рослинного походження

Аменорея – відсутність менструацій у жінок. Залежно від причини виникнення розрізняють первинну і вторинну аменорею. Первинна характеризується повною відсутністю менструацій через затримку статевого розвитку, а вторинна – припиненням місячних або порушенням менструального циклу у зв’язку з гормональними розладами, нервово-психічними порушеннями, загальними інфекційними та соматичними захворюваннями, неповноцінним харчуванням тощо.

Фітокомпозиція «Аменофіт» здійснює специфічний вплив на гормональну систему і репродуктивні органи жінок. Вона виявляє протинабрякові, протизапальні, знеболюючі властивості, регулює ритм, інтенсивність та тривалість місячних, нормалізує баланс жіночих гормонів.

Ефективне поєднання рослинних компонентів зумовлює застосування «Аменофіту» при аменореях, дисменореях, безплідді, клімаксі та ациклічних метрорагіях, вегетоневрозах з порушенням менструального циклу. Також дана фітокомпозиція налагоджує гормональну функцію яєчників, тому може застосовуватись у комплексному лікуванні порушень статевого дозрівання.

Рекомендації щодо споживання: може бути використана в раціонах дієтичного харчування, призначених лікарем з метою забезпечення нормального обміну речовин та відновлення порушених функцій у жінок з аменореєю та ПМС.

Склад на 30 мл фітокомпозиції: водно-спиртові екстракти трави материнки (душиці) – 8 мл, листя берези – 4 мл, кореневищ аїру – 4 мл, плодів ялівцю – 4 мл, коренів перстачу білого (лапчатки) – 4 мл, трави сону лугового – 3 мл, трави полину гіркого – 3 мл. Допоміжні речовини: вода підготована, спирт етиловий.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, які містяться у лікарських рослинах, вагітність, період лактації у жінок. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Спосіб споживання: дорослим вживати по 5-7 крапель з двома столовими ложками теплої води 3-4 рази на день за 15-20 хв. до вживання їжі. Поява осаду на дні пляшки не впливає на якість продукції. Перед вживанням збовтати.

Форма випуску: рідина у темних флаконах ємністю 30 мл.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання: зберігати у флаконах темного кольору зі скломаси у сухому, прохолодному та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25ºС.

Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Дата виготовлення вказана на етикетці та упаковці.

Без ГМО.

Не є лікарським засобом.

Виробник: ТОВ «Скарбниця здоров’я»

Україна, 25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 5

тел./факс 0522 33-22-00.

Адреса потужностей виробництва:

25014, м. Кропивницький, вул. Степняка-Кравчинського, 6.

 

 

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha